19 Eylül 2013 #2020243

Vodafone'dan Vodem Almam İşkenceye Döndü!

Isparta Akdeniz iletişimden 17. 09. 2013 tarihinde vodem aldım. Aldığım vodemde sim kart çalışmadı teknik servis vodemde arıza olduğunu söyledi fakat bayiden aldığım yeni vodem de şebeke gelmedi. İşin garip tarafı ise eski sim kartlarını vodem okuyor olması fakat bayiden takılan 4 yeni sim kartı okumaması.


Şuan da şikayet ettim değerlendiriyoruz diyorlar fakat ben bu interneti işlerim dolayısıyla aldım ama bu durumu hızlandırmak yada çözmek adına sadece bekleyin diyorlar. Ve bana tekrar yedek sim kart almamı önereceklerini söyledi çağrı merkezi görevlileri.

Adnan 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 541245****numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemelerde hat tanımlamalarınızda sorun olmadığı tespit edilmiştir.Hattınız üzerinde gerekli güncellemeler sağlanmış olup,problemin devamı halinde Teknoloji servisimizden destek alabileceğinizin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön