20 Eylül 2013 #2022446

Vodafone'dan Sağlıklı Bilgi Alamadığım İçin Mağdur Oldum!

Problemim taahhüt yapıp iPhone 4 almıştım. Taahhüt bozup HTC One almak istiyordum. Defalarca müşteri hizmetleriyle Vodafone şubeleriyle görüştüm yanıtları taahhüt bozup fatura ödedikten sonra yeni cihaz alabilirsiniz bugün faturamı ödedikten sonra cevap telefon alamıyorsunuz özellikle belirmiştim cihazımı satıp faturayı ödeyecektim.


Şuan telefonsuz kaldım yeni bir uygulama getiriyorsunuz bundan kimsenin haberi yok. Bu çalışanlara müşteri hizmetlerine şubelere bilgilendirmeyi nasıl yapmazsınız? Çalışanların söylediklerine güvenmeyip kimden öğrenelim doğrusunu bilgi bilmiyorsunuz niye varsınız? Girelim o kullandığınız sisteme kendimiz halledelim işlemlerimizi daha kesin olsun.

Onur 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 534342****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayetiniz hakkında 20.09.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön