26 Ağustos 2013 #1976263

Vodafone'dan Para İadesi İstiyorum!

Neredeyse 1 ay önce hattımdan iznim olmadan fixmobi tarafından para çekildiğini yazmış ve paramın iadesini istemiştim. Ancak kopyala-yapıştır bir cevap dışında somut hiçbir şey elde edemedim.


Yıllardır Vodafone kullanıyorum ve bu para iade edilmezse hem başka yollara başvurup paramı alacağım hem de hattımı taşıyacağım. Milyonlarca abonesi olan bir şirketin bu kadar kötü bir hizmet anlayışı gütmesi kabul edilebilir bir şey değil.

Burak 99 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan incelemelerde şikayete konu olan hususun fixmobi.com servisi ile ilgili olduğu anlaşılmıştır. Yapılan kullanım konusunda ilgili firmadan alınan yanıt şu şekildedir; Mobil tanıtım sayfası olan http://wap.fixmobi.com/landing.aspx?t=alm 27.06.2013 tarihinde interneti kullanarak telefonuzun tarayıcısı üzerinden giriş sayfasındaki kullanım şartlarının altında bulunan "onaylıyorum" kutusunu işaretleyip "tamam" tuşuna basarak aboneliğinizin başlatıldığını iletmek isteriz.Tarafınızdan sağlanan işlem nedeni ile yapılabilecek bir işlem olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön