16 Eylül 2013 #2014701

Vodafone'dan İnternet Şifremi Alamıyorum!

Ben Vodafone hattımı dondurma işlemi yapmıştım ancak Vodafone sitesinden şifremi unuttuğum için borç takibi yapamıyorum. Hattım dondurulduğu içinde zaten mesaj atılmıyor. Şifremi öğrenemedim lütfen yardımcı olun.

Fırat 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Mevcuttaki eski ve yeni tüm abonelerimiz için zaman zaman farklı kampanya ile ek hizmet sunmakta olduğumuzu iletmek isteriz. Size özel teklif kampanyaları abonelerimizin kullanım durumlarına göre farklılık göstermekte olup, ancak farklı teklif içeriği ile tüm aboneleremize sunulmakta olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Daha önceden farklı operatöre başvurup, numara taşıma işlemi ile tekrardan Vodafone geçiş sağlayan abonelere kazanım sağladıkları kampanya teklif mesajları tekrardan gönderilmemekte olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön