14 Şubat 2013 #1631524

Vodafone'dan İnternet Paketi Alamıyorum!

Vodafone'dan geçen sene nisan ayında Vodafone Smart Tab 10 aldım. Yanında da 6 ay boyunca geçerli olan 100 MB'lık internet paketi vermişlerdi. Şubat ayında internetin kotası yetmiyor diye 1 GB'lık paket almaya çalıştığımda sistem hata veriyordu.


Müşteri hizmetlerini aradığımda 6 aylık 100 MB'lık paketimin bitmemiş olduğunu öğrendim. Bitmesi gerekir iken hala bitmemişti. Bende iptal ettirmek istedim paketi ama taahhüt nedeni ile iptal ettirip yeni paket alamıyorum. Ne yani ben istediğim internet paketini alamayacakmıyım ? Peki sen bilirsin Vodafone, bu senin kaybın olur.

Volkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Volkan15 Şubat 2013

    İyide o tabletin sözleşmesi, internet paketi ile ne alakası var 6 ay sonunda hediye internetin bitmesi gerekiyor. Peki birşey sorucam o zaman hediye internet paketi ne zaman bitecek ?

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek isteriz. Kampanya başlangıç tarihiniz 27.02.2012 olarak görünmekte olup, kampanya bitiş tarihi öncesi çıkış taleplerinin cayma bedeli kabulü ile sağlanmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, kampanya detaylarınıza www.vodafone.com.tr den ulaşabilieceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön