23 Ocak 2014 #2253017

Vodafone'dan İnternet Hizmetini Alamıyorum

Ağustos 2013'de aldığım Vodafone WiFi vodemimi 6 aydır şebeke sıkıntısı nedeniyle kullanamamakta, faturalarımı boşu boşuna ödemekteyim. Yayınladığınız reklamlarda belirtildiği gibi; “sizinle her yere gelen süper internetiniz WİFİ modem” cihazını plaj ve kafeyi bırakın evimde (İstanbul, Dragos) kullanmayı 1 kere başarabildim.


Buna ek olarak her akşam 1 saatimi müşteri hizmetlerine bağlanarak, sorunumun giderilmesi üzerine zamanımı ve paramı harcayarak geçiriyorum. Her seferinde farklı sorun nedenleriyle altı ayımı doldurdum. İnterneti kullanamamaya, faturalarımı kullanamadığım internet hizmeti için ödemeye bir altı ay daha devam etmek istemiyorum.

Demet 62 Okunma

Cevaplar

 • Demet06 Şubat 2014

  28.01.2014 tarihinde tarafıma geri dönüş yapılmış, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, "sözleşmemde var olan 3G yerine 2G hizmeti vererek internet bağlantısı gerçekleştirebileceğim" yönünde çözüm önerisi sunulmuştur. Günümüz teknolojisinin ilerlediği bir dönemde 4Gyi kullanmaya çalışmamız gerekirken, taahhüt edilen 3G hizmetinin verilememe nedenini anlayamadığım gibi önerilerini deneyebileceğimi ilettim. Ancak wifi modem cihazım, kontrol edilmek üzere teknik serviste olduğu ve henüz geri dönüş yapılmadığı için denemeyi bile yapabilmiş değilim. 6 - 7 aydır hizmet alamadığım ve ödemesini aksatmadan yaptığım hizmet bedelinin de tarafıma ödenmesini istediğimi ilettim. En kısa zamanda ilgili birimlerle görüşülüp tarafıma geri dönüş yapılacağı bildirildi. 10 gündür (bu günün tarihi: 06.03.2014) geri dönüş yapılmamış, sorunum çözülmemiştir. Taahhüt edilen hizmetim ile ilgili sorunun giderilmesi, sorunu gidermek mümkün değil ise iptal edilmesi ve şu ana kadar kullanmadığım hizmetin tarafıma geri ödenmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Demet27 Ocak 2014

  Şikayetiniz cevaplandı olarak standart mail gönderilmesindense hiç gönderilmemesini tercih ederim. Ayrıca bu maili attığınızdan sonraki dördüncü gündeyim ve henüz, mesajınızda bahsedildiği gibi en kısa zamanda bir dönüş olmamıştır.

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön