27 Ağustos 2013 #1977841

Vodafone'dan Her TL Yüklediğimde Mesaj Geliyor!

Vodafone 2 aydır her TL yüklediğimde bana mesaj olarak günlük 10 TL data kullanımı yaptınız.Gün sonuna kadar internet bedava anlamadım bu durumu.

Volkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrolde, " 26/08/2013 09:02:09 26/08/2013 09:02:38 Başarılı[4] GUNLUK 10 TL KULLANIM LIMITINE ULASTIGINIZ ICIN BUGUN 23:59:59 A KADAR YAPACAGINIZ STANDART INTERNET TARIFESI KULLANIMLARI ICIN UCRETLENDIRILMEYECEKSINIZ" içeriğinde bilgi mesajı aldığınız görülmüştür . İnternet paketi olmadan standart tarife uzerinden günlük 10 TL data kullanımı sağladığınızda gün sonuna kadar ücretsiz kullanım hakkı verilmektedir. Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön