28 Ağustos 2013 #1980189

Vodafone'dan Hatalı Fatura Geldi!

%100 SMS gelmemesine rağmen ücretlendirilen internet kullanımlarımın iadesi için arama yaptım. İlkinde ve ikincisinde arama düştü. Her iki aramam da 0. 40 TL olarak ücretlendirilmesine rağmen, bana arama süresi kadar 1 günlük sadece Vodafone'lularla konuşma iadesi olduğuna dair sms geldi.


Ücretlenen internet kullanımlarımın iadesini(geç gelen cdrlar nedeniyle gelecek aya yansıyacak olanlar dahil), düşmüş olan 2 müşteri hizmetleri aramamın iadesini, Türkiye dışına çıkmayan arkadaşıma gönderdiğim ve yurt dışı sms'i olarak ücretlenen sms'in ücretinin iadesini talep ediyorum. Geri dönüş yapılmaması durumunda BTK'ya şikayet dilekçesi yazacağım. Ayrıca, arama düştüyse MH'nin geri araması gerekli!

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön