06 Aralık 2014

Vodafone'dan Fazla Kestiği Faturaların İadesini İstiyorum!

Sahibi olduğum şirkete ait 530065**** numaralı GSM hattına Blackberry telefon kullanmadığım halde isteğim dışında BİS aboneliği tanımlanmış, bu ücretler defalarca faturama yansıtılmış, en sonunda haziran ayında müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucunda tutarların temmuz ayında iade edileceği ve bir daha böyle bir ücret yansımayacağı sözü verilmiştir. İadeler temmuz ayında yapılmıştır, fakat temmuz, ağustos ve eylül aylarında bu ücret faturada yer almaya devam etmiştir. Aylık: 13,74 TL + vergiler = 20,33 TL. Ekim ayında yapılan yanlış düzeltilmiş, bu ücret yansımamıştır. Tarafıma yansıtılan 3 aylık toplamda 61 TL'nin Aralık ayı faturamdan mahsup edilerek düşülmesini talep ediyorum.

Gürsel 141 Okunma

Cevaplar

  • Gürsel08 Aralık 2014

    Temmuz Faturası: http://i.hizliresim.com/n5G0zM.jpg Ağustos Faturası: http://i.hizliresim.com/l0z5Jr.jpg Eylül Faturası: http://i.hizliresim.com/VgyWov.jpg

  • Vodafone Temsilcisi06 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön