28 Ağustos 2013 #1980435

Vodafone'dan Fazla Gelen Fatura Hakkında Bilgi Alamadım!

Farklı bir operatörden Vodafone'a geçiş yaptığımda bana belirtilen fatura tutarının çok çok üzerinde faturam geldi. 27,08,2013 saat 18:10 civarı müşteri temsilcisiyle görüştüm. Fazla gelen faturama cevap veremedi beni hatta bekletti ve daha sonra bana bağlanarak şikayet oluşturacağım diyerek telefonumu yüzüme kapattı.


Tekrar bağlandım diğer kişi yardımcı oldu şikayet bildirimi tamamladı fakat bu kişide bana fazla gelen faturama bir cevap veremedi ve sorduğumda da bana ne zaman dönüş olur diye, 10 15 gün sayıklıyor 2 adet Vodafone hattım var 2 gün içinde bana dönüş olmazsa hatalarını telafi etmezlerse 2'sini de iptal edip elimden geleni yapacağım.

Harun 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde Temmuz faturanızın gönderilmediği ve Ağustos ayına yansıtılacak olduğuna dair bilgilendirme sms 'inin gönderildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamda Temmuz-Ağustos ayına ait iki dönem faturanızın olduğu ve faturalandırmada sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön