21 Eylül 2013
Yorum Yap
#2024309

Vodafone'dan Çözüm İstiyorum!

Yaklaşık 2 aydır çift hattelefon kullanıyorum. Lisanslı Samsung marka. Cihazda bir problem yok. Hatta da yokmuş ama bu sorun nasıl oluyor onuda anlamış değiliz. Sorun şöyle: Bu hat 8 yıldır bende Telsim yazıyor hatta bayağı eskidi çift hat için kırdırdım öyle kullanıyordum. İki hattımda Vodafone ama bu Telsim olan diğerinden bir kademe az çekiyordu.


Daha sonra bunun önüne geçmek için mikro hat aldım. Aynı numara üzerinden bu hat diğeriyle aynı çekim gücüne sahip ama sadece şehir merkezinde, şehirler arası yolda bu hat çekmiyor ,diğeri de Vodafone çekiyor ama bu çekmiyor. Çok komik bir şey ben anlamadım bu olayı çözerseniz sevinirim.

Murat Murat 66 Okunma

Cevaplar

 • Murat13 Ekim 2013

  hala bi çözüme ulaşamadık daha özverili olursanız seviniriz sadece reklamlarda hızlıyız her yerde cekerız demekle olmuyor!! yaklasık 8 yıldır sizinleyiz hiçmi hatrımız yok??

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda cihaz ayarlarının kontrolünü sağladıkdan sonra, sorununuzun devamında sim kart degişikligi yaparak denemenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat24 Eylül 2013

  Hala bir ses yok neden?

 • Murat24 Eylül 2013

  Hocam hala bir çözüm üretilmedi ve bir defa bile ulaşılmadı

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler