17 Eylül 2013 #2016892

Vodafone'dan Çıkardığı Fazla Fatura İle İlgili Yanıt Alamadım!

Daha önceden Vodafone firmasının bana çıkardığı fazla fatura için şikayette bulunmuştum. Ancak ilgili firmadan bana hiçbir şekilde yanıt gelmedi. Mağduriyetim firma tarafından giderilmedi. İlgili firmadan şikayetlerimizi önemsemediği mağduriyetimizi gidermediği için şikayetçiyim. İlgili departman ilgileniyormuş masalıyla bizi oyalıyorlar.

Tuğrul 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde sms kullanım haklarınızın sona ermesi sebebiyle ücretlendirme yaşandğı tespit edilmiş olup,bilgilendirme sms gönderimi sağlandığı bilgisini aktarmak isteriz.Talebiniz doğrultusunda ek bir sms paketi alabileceğiniz bilgisini paylaşmak ister,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön