09 Ekim 2013

Vodafone'dan Cihaz Kampanyası İçin Onay Bekliyorum!

Dün öğlen saatlerinde 24 ay taahhütlü Lumia 520 cihaz kampanyasından yararlanmak üzere Afyonkarahisar'daki bir bayiye gittim.Gerekli kontroller yapıldı, hattımla alakalı bir sorun olmadığı cihazı alabileceğim söylendi.Cihaz stoğunda da bir sorun yok,ellerinde mevcuttu.Tek sorun hattımda tanımlanan 5 liralık indirim kampanyasından çıkıp,cihaz kampanyasına geçmem gerektiği idi.Onu da onayladım.


Cihazı alıp gitmeyi bekliyordum ki oradaki arkadaşlar sistemden onay beklediklerini,bazen 2-3 saatte,bazen ise 3-5 gün sonrasına kadar kalabildiğini belirttiler.Hizmet almak için başvuruyorum,hiçbir sıkıntı yok,cihaz stokta var ancak cihazı dün teslim alamıyorum.Bir an önce onay bekliyorum Vodafone'dan.

Selim 315 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 506631****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından işlemlerinizin gerçekleştirileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön