30 Ağustos 2013 #1983474

Vodafone'dan Ceza Geldi!

Bundan yaklaşık 1 ay önce Vodafone'a 543 659 **** nolu internet hattının kapatılması için talimat vermiştim ve son faturayı da ödemiştim. Dertten kurtuldum zannederken beni arayan müşteri hizmetleri bana 12 ay taahhüt edip süre dolmadan kapattırdığım için 196 TL gibiydi zannedersem bir ceza uygulayacaklarını söylediler.


Bende bana kapattırma yaptırdığım Derince Vodafone'un bana böyle bir şey söylemediğini beni bilgilendirmediğini söyledim, hatta Vodafone kayıtlı konuşmalarımızda Vodafone 542 nolu müşteri hizmetlerinde mevcuttu.


Bana o gün yetkili bayan araştıracağım 1 haftaya kadar döneceğim dedi. Geri dönmeyince bende tamam diye düşündüm ve hala fatura gönderilmekte.

Tc 83 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,543659****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından verilen bilgilerde hata olmadığı ve tarafımızdan sağlanılabilecek bir işlem olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tc30 Ağustos 2013

  işi otomatiğe bağlamışsınız ne güzel, sonuç belli !

 • Tc30 Ağustos 2013

  542 araypta bir sonuç alamıyorum zaten, 1 hafta sonra döneriz dediler , 1 ay ı geçti hala dönecekler size inancım hiç kalmadı kusura bakmayın ve sadece kendinizi düşünüyosunuz , müşteri hakkını aramak için nereye başvuracak bilmiyorum , yakın zamanda 1 fatura daha gönderrirsiniz artık sadece yaptığınız bu maalesef, turkcell den kaçtım , doluya tutuldum, bakalım burasıda olmazsa Avea yla görüşücem oda olmadı ttnet oda olmadı Allah hepinizi bildiği gibi yapsın deyip hayır dualarımı göndericem, kalın sağlıcakla !

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön