22 Ekim 2016 #6745597

Vodafone'dan Bilgim Dışında Hat Tahsisi

Yaklaşık 6 ay önce e-devlet sisteminde adıma açılmış hiç haberim olmayan bir Vodafone numarası fark ettim. Bunun üzerine müşteri temsilcisiyle görüşerek bu hattın bilgim dışında açıldığını, benimle hiçbir ilgisi olmadığını bildirdim. Yaptığımız görüşme sonunda benden istenen evrak listesini hazırlayarak, Vodafone iletişim merkezine e-mail yoluyla gönderdim. Üzerinden geçen zamana karşılık yaptığım her telefon görüşmesinde beklemem gerektiği, konunun incelendiği yönünde cevaplar aldım.


İki ayın sonunda tekrar yaptığım görüşmede evrakların ulaşmadığını söyleyerek benden tekrar evrak istediler. Tekrar aynı işlemleri yaparak beklemeye başladım. 30.08.2016 tarihinde yaptığım görüşmeyle haklılığımın Onaylandığını, yasal sürecin başlamamalı için kendilerinin işlem talebi başlattıklarını öğrendim. Benim için sorun çözülmüştü, ta ki icra davası açıldığı haberini alana kadar. Bu kadar duyarsız bir şirket olamaz.

Bekir 193 Okunma

Cevaplar

  • Bekir25 Ekim 2016

    Henüz bir çözüm üretmeyi bırak arayıp durum değerlendirmesi yapan bir yetkili olmadı müşteri hizmetlerinin haklılığınız onaylandı demesine rağmen icra işlemleri devam etmekte işte bu kadar müşteri odaklı bir operatör

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön