30 Eylül 2013

Vodafone'dan Alınan Cihaz İçin Fahiş Servis Ücreti İsteniyor!

3 ay önce Vodafone Bakırköy şubesinden; kampanyalı Galaxy S4 cep telefonu aldım. Ancak; aldıktan 1 ay sonra, ekran sorunu yaşadım. Önce ekranın yarısı karardı. Daha sonra tamamen piksellere ayrılmış bir görüntü oluştu. Garantiye yolladım. Telefon geri geldiğinde ise ekran hiç açılmıyordu. Garanti Bankası'ndaki görevliler ise ekranın içten kırıldığını ve kullanıcı hatası olduğunu belirttiler.


Şikayetim; daha bir ay dolmadan telefonun sorun vermesi ve değiştirmek yerine kullanıcı hatası deyip benden 450 TL istemeleridir. Zaten telefonu 1920 liraya taksitle aldım. Aldığıma pişman oldum. Telefonu kesinlikle düşürmedim. 2 dk önce çalışan telefon 2 dk sonra cebimdeyken bir anda bozuldu.

Necdet 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak Teleservice firmasına ulaşabileceğiniz irtibat bilgileri ekteki linkte yeralmaktadır. http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp Teknik servis sürecinin yeniden başlatılması halinde, tarafımızdan aciliyeti iletilebimekte olup, sonuç bilgisine müdahalede bulunamayacağımız bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön