02 Eylül 2013

Vodafone'dan Aldığım Telefonun Taahhüdü Bir Türlü Bitmedi!

Son 5-6 aydır telefon fatura borcumun 30 TL olması gerekirken toplamda 270 lira fatura borcu ödedim ve hala bana mesajlar geliyor. 3 ay faturamı ödeyemediğim için faiz bindiğini söyleyerek 272 lira para ödedim.

Şimdide temmuz ayına ait 151 TL ağustos ayına ait 64 lira fatura kesildi. Müşteri temsilcisi de taahhütlü telefonun faizi binmiştir tarzında bir açıklama yaptı. 3 yıldır bu telefon bende ve bir türlü taahhüdü bitmedi.

Ben bu iki ay için tekrar 215 lira fatura ödemek zorunda kalacağım bu faturaları ödemek bütçemi fazlasıyla aşıyor ve gerekçeli bir açıklama yetkililerden alamıyorum.Ben yine ödeyeceğim bu fatura borçlarımı,fakat hal böyleyken sosyal medyada bu durumu paylaşmak istedim.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet11 Eylül 2013

  bu konu hakkında yetkili firma herhangi bir çözüm üretmiyor ve hala mesajlar atmaya devam ediyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ödenmemiş fatura nedeniyle hattınızın dondurulmuş konuma geldiği ve temmuz dönem fatura tutarınıza cayma bedeli yansıdığı tespit edilmiştir.Ağustos dönem faturanıza önceki dönemlere ait gecikme bedeli yansıdığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ahmet04 Eylül 2013

  yetkili biri tarafından hala cevap alamadım ve bana hala yüksek tutarlı fatura borç mesajları geliyor.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön