06 Mayıs 2013 #1779406

Vodafone'dan Aldığım Sim Kart 20 Ayda Bozuldu!

2011 eylül ayında Vodafone'dan hat aldım ve bu hatta 24 ay taahhütlü paket aldım,
2013 nisan ayında sim kartım bozuldu, taahhüt verdiğim için yeni sim kart almasam 4 ay kullanmadığım hat için para ödeyeceğimden mecbur olarak 12 tl ye yeni sim kart aldım,
bir kaç Vodafone'lu arkadaşımında sim kartlarının bozulup yeni sim kart aldıklarını öğrendim.
Vodafone kalitesiz sim kart vererek kullanıcıdan tekrar sim kart parası alıyor vesselam!!!!
Yeni aldığım sim kart kaç ay idare edecek acaba?

Uğur 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 06.05.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Simkartınızı cihazınıza taktığınızda aldığınız hata mesajını iletmenizi ve farklı cihazda sorun olup olmadığını iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön