23 Eylül 2013 #2026367

Vodafone'dan Aldığım Şarj Aleti Aynı Gün Yandı!

19 Eylül 2013 tarihinde Kadıköy Tepe-Nautilus alışveriş merkezi Vodafone şubesinden satın aldığım iPhone şarj aleti, satın aldığım gün içerisinde prizde şarj esnasında yanmıştır.

İlayda 55 Okunma

Cevaplar

  • İlayda24 Kasım 2013

    Konuyla ilgili tarafima hicbir gelismeyle donulmemistir.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın İ****** D****** Sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır.Ancak iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden öncelikle, Vodafone olarak hattın kullanılması yönünde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Cihaz aksesuarları kaynaklı problemlerle yada talepleriniz ile ilgili kontak noktanın ürünü almış olduğunuz Vodafone cep merkezimiz olduğunu hatırlatmak ister,konu ile ilgili Vodafone Cep merkezimize başvurabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön