23 Eylül 2013 #2026014

Vodafone'dan Aldığım İnternet Paketim 1 Haftada Bitti!

6 Eylülde internet paketimi yenilettim. 1 hafta sonra mesaj geldi int % 80'i dolmuştur diye.Ertesi günü tekrar mesaj geldi % 100 dolmuştur diye. Merak ediyorum sadece facebook ve whatsapp kullanarak 1GB'lık internet paketi bitiyor mu?


Bayilerinize gidiyorum 542 yi arayın diyorlar. Vodafone 542'yi arıyorum ulaşmak mümkün değil. İlla buradan şikayet mi etmek gerekiyor anlamıyorum. Ben sorunumun çözülmesini ve bana bilgi verilmesini istiyorum. Haftada bir 20 TL yükleyecek kadar zengin değilim. Bu şekilde devam ederse yıllardır devam eden aboneliğimi bir başka operatöre geçireceğim.

Burcu 98 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak ister,Android cihazların internet kulanımı olmasa da arka planda otomatik olarak güncelleme yapan cihazlar olduğu bilgisini paylşamak isteriz. Şebeke üzerinden kullanım istenmediği durumlarda cihaz üzerinde "ayarlar-kablosuz ağlar-mobil ağlar-paket veri yada veri etkin seçeneğininin KAPALI " konuma alınması yeterli olacaktır. Bu şekilde işlem sağlandığında hat üzerinden kullanım engellenerek sadece wifi üzerinden bağlantı sağlanabilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön