15 Mayıs 2013 #1798259

Vodafone'dan Aldığım Cihazın Ekranı Donuyor!

2 Yıl önce o zaman nasıl bir psikoloji ile almış olduğumu bilmediğim, Vodafone 945 Marka telefonun 2 yıl olan taahhütlü olan süresi dolarak garantisi bitmiştir. Bitmeden önce Garanti ile servise gönderip ekranın donduğunu ve şarjın çok çabuk bittiğini söylememe rağmen telefon temizlenerek bana geri gönderilmiştir. Şarj şu anda 10 saat falan gidiyor, konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda yapılacak bir şeyin olmadığını söylüyorlar. Her şey ürünü size satana kadar, arkasında duran bir tane yetkili yoktur.

Halit 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak Teleservice firmasına ulaşabileceğiniz irtibat bilgileri ekteki linkte yeralmaktadır. http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön