14 Eylül 2013 #2011606

Vodafone'dan 90 Gündür Ses Yok!

Vodafone kendi sitesinde yayınladığı ödenmeyen borcunuz kampanyası sayfasında 31.12.2011'den önceki borcunuzdan faiz almıyoruz diye yayın yaptı. Başvuru yaptım avukatlarına kabul etmedi. Faiz istedi. Müşteri hizmetlerini aradım dilekçe yazın dedi. 14 Haziran'da dilekçe gönderdim ve bugün tam 91 gün geçmiş olmasına rağmen çözüm yok.


Artık müşteri temsilcilerini diyalog kurmaktan yoruldum. Görüşme kayıtlarında mevcut. Sürekli en kısa sürede çözülecek yarım saat içinde yarın gün içinde 3 günde aranacaksınız. Kanun gereği 30 gün içinde ve Vodafone'un kendi sistemi gereği 15 gün içinde çözülecek konu 91 gün geçti hala ses yok.

Yunus 43 Okunma

Cevaplar

  • Yunus26 Eylül 2013

    590 lira vodafone sistemindeki miktar. ve bende görünen 14 haziran tarihli miktar nasıl 679.81 oluyor bunu açıklayabilirmisiniz

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Y***** K***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ödemeniz gereken tutarın 679,81 TL olduğu ve faiz indirimi yapılmış olduğu bilgisini paylaşmak ister,Av.Metin Karacasu İrt.. 0-222-2404242 nolu hat üzerinden irtibata geçebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön