31 Ağustos 2013 #1976825

Vodafone'dan 1 Gün Önce Tanımlattığım İnternet Paketi Yüklenmemiş!

2 ayı geçkin süredir Vodafone Vodemnet sınırsız haftalık internet paketini kullanıyorum. Paketim bitmeden 1 gün önce mesaj geliyor , paketiniz yarın bitecek diye yenilemek için abone haftalık Vodemnet yazın 3636'ya gönderin diye. Bende paket bitmeden 1 gün önce yazıp gönderiyorum. Yine paket bitmeden mesajımı gönderdim.


Ertesi günlerde bir mesaj geldi 18.08.2013 11:29'da günlük 5 Lira internet kullanma limitini doldurduğunuz için gün boyu sınırsız internete girebilirsiniz diye halbuki paket tanımlı bunu 542'den de bildirdim ama faturama yansımış. Bu tutar 21.08.2013 tarihindeki faturama yansıyan tutarın silinmesini talep ediyorum. Bu arada taahhüt bitsin anında iptal ettireceğim hattı.

Selçuk 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,537041****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 18.08.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından memnuniyetiniz kapsamında iade işleminizin gerçekleştirildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön