15 Nisan 2013

Vodafone'da Yaşadığım Problemler!

24 Mart'ta Vodafone'a geçtim yaşadığım problemlerin hepsi aşağıda çözüm için ise bir çok kez başvurduğum halde çaba harcanmıyor !
1 - Vodafone DAKİKA+INTERNET+SMS paketim olduğu halde giden liralarımla ilgili bilgi vermiyor !
2 - Bana sorulmadan kullandığım internet paketi iptal ediliyor !
3 - Şarjı çabuk tüketmesi ve Telefon Kesintisi, Ses Bozulması problemim var ve bundan çoğu kişi şikayetçi ama çözmüyorlar ve daha önce böyle bir sorun olmadı diyorlar !
4 - Müşteri hizmetleri bilgisiz, bayiler bilgisiz, forum görevlileri bilgisiz ! Dünya çapında bir markalar ama hiç yakışmıyor bunlar !
5 - Forumdaki görevli attığım mesajları okuyup yanıt vermiyor.

Erdi 50 Okunma

Cevaplar

  • Erdi01 Mayıs 2013

    Sorun olmadığına dair yaptığınız test ve incelemeleri benimle paylaşıp ikna ederseniz sevinirim. Bu kadar insan salak bu kadar insan aptal gözüyle gördükleri şeyi yanlış biliyorlar. Siz kimse şikayetçi değil diyosunuz bide utanmadan incelemeler yapıldı diyosunuz, paylaşın o zaman yaptığınız ne incelemesi ile bizde görelim bende avea turkcell ve vodafone hat kullanarak yaptığım incelemeyi size gösteriyim !

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,506401****numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemede sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön