02 Eylül 2013 #1989032

Vodafone'da Uygun Tarife Bulamıyorum!

Ben daha önce Vodafone kontörlü hat kullanıcısıydım. Sonrasında daha avantajlı olduğunu düşünerek faturalı hattınızı kullanmaya başladım. Faturalı hattımda sürekli tarife aşımından kaynaklı sorun yaşamaktayım. Beni arayan müşteri hizmetlerinizin önerebileceği tarifeler genellikle 70 ve üzeri olmaktadır.


Şimdi internet sayfasınızdan bakıyorum ki kendime uygun bir tarife bulamıyorum. Açıkçası yıllardır güvenerek kullandığım Vodafone hattımı başka bir operatöre taşımayı düşünüyorum. Beni sürekli hat aşımından dolayı pahalı paketlere yönlendireceğinize uygun bir faturaya yönlendirmenizi isterdim. Sonuç itibari ile hayal kırıklığı.

Pınar 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    2013-07-18 18:53 tarihinde %100 kullanım sağladığınıza dair measj gönderilmiştir. Mesajdan sonra kullanmlarınız devam etmiştir. Ayrıca şuan kullandığınız Genç Avantaj tarife fiyatı uygundur fakat değişiklik talep ediyorsa vodafone.com.tr Adresinde tüm tarife detayları ve ücretleri mevcuttur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön