07 Şubat 2014 #2281208

Vodafone'da Tarife Yok!

2 yıla yakın Vodafone faturalı hat kullanıyorum. 750 dk 500 mb internet ve 5 bin sms'e aylık 45 TL'ye yakın para ödüyorum. Kendime özel bir tarife tanımlayamadığım için son aylardaki faturalarım 80 TL üzerinde hep. Vodafone niçin kullanıcılarına daha güzel tarifeler sunmuyor? Ben en az 1000 dk 1gb internet 5 bin sms istiyorum fakat hiç bir şekilde uygun bir tarife yok. Gidip bana red tarifelerinden 80 tl'lik tarife çıkarıyorsunuz içinde bin sms var. Ben onu 1 haftada gönderiyorum. Lütfen müşterinize özel tarifeler sunmaya başlayın yoksa operatörümü değiştireceğim. Verdiğimin karşılığını hiç alamıyorum.

Ersin 27 Okunma

Cevaplar

  • Ersin10 Şubat 2014

    vodafone sitesindeki tarifeler ve kampanyaların linklerini atmışsınız. ben sizden özel tarife istiyorum. burdakilerin hiçbiri benim işime yaramıyor.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 10.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön