02 Eylül 2013 #1988115

Vodafone'da Tarife Değiştirmek Çok Zor!

Geçtiğimiz sene 2 tarife arasındaki geçişimi online hizmetlerden yaptığımda herhangi bir ön bilgilendirme olmadan 2 tarife faturasını aynı ay içinde gönderen Vodafone, bu sene de tarifenin son günü aradığım müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre "tarifenin son günü olduğu için tarife geçişi olursa cayma cezası ödeneceğini ve ertesi gün yardım edebileceklerini" söyledi. Sonraki gün aradığım müşteri hizmetleri ise "mevcut ay geçersem iki fatura ödeyeceğimi ve aksi halde geçişin sonraki ay olacağını" bir tarife bitmeden diğerine geçiş talimatı vermek bu kadar mı zor?

Murat 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, tarife değişikliğinin ileri tarihli olarak gerçekleştiği ve kampanya girişinin de sağlandığı görülmüştür. Sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön