26 Ağustos 2013 #1975669

Vodafone'da SMS'lerim İletilmiyor!

Vodafone'da 23 Ağustos'tan itibaren gönderdiğim mesajlar ve bana gönderilen mesajlar zamanında iletilmiyor ve mesaj alamıyorum. Konuyu 23 Ağustos akşamı 542'yi 2 defa 24 Ağustos akşamı 1 defa olmak üzere arayıp sorunu bildirmeme rağmen hala sorun ile ilgilenilmedi.


Sorunum ile acilen ilgilenmenizi rica ederim. Konuşmamız kesilirse o konuşmanın ücretini iade edeceğinizi söylüyorsunuz göndermeyi beceremediğiniz SMS ve 542'yi sizden kaynaklanan sorunlardan dolayı arayıp ödediğimiz 40 kuruşları da iade edin.

Mahmut 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınıza ait tanımlamalarda sorun bulunmadığı görülmüş olup, mesaj kutunuzu boşaltmanızı öneririz. Sorunun devamı halinde bölgesel olarak incelenebilmesi için detaylı adres bilgisi iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön