19 Eylül 2013 #2019879

Vodafone'da Numaramı Taşıyamıyorum!

Yaklaşık 1 ay önce Vodafone Brandium bayisinden hat taşıma işlemi gerçekleştirdim. Daha önce Vodafone abonesi olduğum için diğer şebekeye taşınırken black liste alınmışım. Kendim de daha önce Vodafone çalışanı olduğum için bu işlemin ne kadar basit bir işlem olduğunu biliyorum. Fatura borcum olmadığı onaylandığı halde yaklaşık 1 aydır OKS'den çıkarılamadığım için hattımı taşıyamıyorum!


Back Office nasıl oluyor da bir ICRM kaydını 1 aydan fazla süre açık bırakıp ilgilenmiyor? Bu nasıl bir sistem? Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti? Hattımı taşımak için ben mi uğraşmak zorundayım siz mi?Acilen gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum! Sizin ilgisiz çalışanlarınız yüzünden 1 ay daha kaybetmek istemiyorum.

Figen 96 Okunma

Cevaplar

  • Figen'in Teşekkür Mesajı05 Ekim 2013

    Teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön