11 Ekim 2013

Vodafone'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Vodafone ile yaşadığım maceralara devam ediyoruz! Daha önce talebim olmadığı halde telefonumu internete açan Vodafone, dört aydır bana 180-190 liralık faturalar gönderiyordu. Oysa benim tarifem sözde sadece 59 liralık!


Sikayetvar. com'a yazdığım şikayetin hemen ardından Vodafone'dan beni arayıp "Pardon, yanlışlık olmuş. " dediler. Son dönem faturamdaki internet tutarını geri aldıklarını, faturamı yatırmamamı istediler.


Bakın ne oldu? Bu ay bana tam 245. -TL'lik fatura geldi. Geçen ay ki 175 lirayı yatırmadığım içinmiş!
Siz bu parayı ödemek durumundasınız diyorlar bir de. Vodafone müşteri memnuniyetinden bihaber, bir GSM operatörü.

Osman 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 532708****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Eylül dönemine ait faturanızın tarafımızdan ödendiye alındığını ve Eylül döneminde ödemeniz gereken tutarın Ekim dönemine ait faturanıza borç olarak yansıtıldığı bilgisini iletmek isteriz.Ekim dönemine ait faturanızdan alacaklı olduğunuz tutar düşülerek,Eylül dönemi kullanımlarınız eklenmiş ve faturanız oluşturulmuştur.Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön