28 Ağustos 2013 #1981041

Vodafone'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Hattıma yansıtılan fazla tutarı ödemediğim gerekçesiyle hattımı kullanıma kapatan Vodafone müşteri memnuniyeti kriterini 0'a düşürmüştür. Fazla yansıtılan tutar 28 TL değilde 400 TL olsaymış yine ödemek zorundaymışım. Müşteri temsilcileri (8 kişiyle görüştüm) hepsi farklı bir bilgi veriyor. Kurumsallığa aykırı bir davranıştır.Müşteri temsilcisi neredeyse küfür edecek şekilde konuşmalar yapıyor.

Mustafa 73 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa25 Eylül 2013

  hala çözülemedi

 • Mustafa04 Eylül 2013

  böyle illet bir firma olamaz

 • Mustafa04 Eylül 2013

  hala bi çözüm yolu bulunamadı vodafone yetkilileri

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön