25 Eylül 2013

Vodafone'da Kurumsal İptal İşleminde Yüzümüze Bakılmıyor!

Vodafone Kurumsal Satış Ağınız Desteğiniz çok kötü. 22 tane şirket hattı aldık gelen eleman bizi yanıltıp kendi adına telefonlar almış. bize hiç haberimiz olmayan kampanyalar imzalatmış.

Şimdi iptal ettirmeye çalışıyoruz yüzümüze bakan yok. 542 diyor ki NT N. 'yi ara o satmış sana onu arıyoruz bizi niye arıyorsunuz 542'yi ara diyor.

Biz hatları iptal ettik ne ödeyeceğiz kime ödeyeceğiz diyoruz. Bize bakan bile yok dünyanın herhalde en kötü hizmetini veriyorsunuz

Bir müşteri temsilcisi aramaz mı yahu 22 hat iptal ediliyor. İptal ediyoruz diye mi yüzümüze bakılmıyor anlamadık. Diğer operatörler bu gibi toplu cayma bedellerini taksitlendiriyor siz yapamıyor musunuz?

Mehmet 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön