13 Eylül 2013 #2010213

Vodafone'da İşlem Yapamıyorum!

Vodafone kaynaklı bazı sıkıntılarımızın bulunduğu 541253**** ve 541253**** numaralı hatlarımın iptali, 530275**** numaralı hattın faturasıza çevrilmesi işlemleri için talep oluşturmama rağmen, müşteri hizmetleri bayiye; bayii kayıt oluşturup müşteri hizmetlerine ve artık onların beni aramalarına bağlı bir sürümceme de bırakılan bir süreç oldu.


Talebim gayet net ama işlemleri gerçekleştirmek cidden bir sorun. Yeni fatura vakti geldi ve ben yeni fatura ödemek istemiyorum. Müşteri hizmetleri-bayii arasında ne diye dönüp dolaşıyorum. Bu işlemleri isteseler hemen yerine getirebilirler.

Taner 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön