17 Eylül 2013

Vodafone'da Hizmet Ürünü Satana Kadar!

Ben ocak 2013'te Vodafone 958 marka 2 yıl taahhütlü bir telefon satın aldım. Ancak telefonu aldığımdan beri telefonumda dış arama geldiğinde hoparlöründen ses çok az çıkıyordu. Hala aynı sorun var. bir kaç kez Vodafone merkezlerine gittim servise gönderin bakılsın dediler. iş yoğunluğumdan göndermedim. Başka kullanacak telefonumda yoktu.

Bugün birkaç gündür devam eden bir sorunumda telefonumda android hatası oluştu diyor ve tel kapanıyor pin kodu istiyor. Aldığımdan beri bir türlü sağlıklı bir şekilde kullanmadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 0216458**** numaralı servis telefonunu verdi. Telefona bakan yok. Ürünü satana kadar kırk defa arayan firma şimdi ilgilenmiyor.

Sonay 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Satışı yapılan cihazlar ile ilgili olarak, (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) Vodafone tarafından herhangi bir işlem yapılamamakta olup, satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda Teleservice ile görüşmeniz gerekmektedir. Servise yönelik iletişim ve adres bilgilerine ekteki link üzerinden ulaşabilirsiniz, Yetkili Teknik Servis: Teleservice International Telefon Onarım ve Ticaret Limited Sirketi Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe 34848 İstanbul Tel: 0 216 458 97 97 - Fax: 0 216 442 65 55 numaralarından ulaşabilmektesiniz. Aynı zamanda ekte belirtilen linkten cihaz takibini sağlayabilmektesiniz. Web’den cihaz takip: www.teleservice.com.tr (http://www.teleservice.com.tr) Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön