11 Eylül 2013

Vodafone'da Herkes Ayrı Bir Şey Söylüyor!

Vodafone kazançlı esnaf her yöne mini kullanıyorum. Daha önceden 1 sene taahhütüm vardı bitti. Şimdi 24 TL'ye 250 dakika var. İnternette okudum +1 TL'ye 500 dakika veriyor taahhütlü ama herkes ayrı telden çalıyor.


1. Müşteri hizmetlerini aradım tamam dediler bayiiye gidin yapsınlar.
2.Bayiiye geldim yok dediler.
3. Müşteri hizmetlerini aradım 0850'li numara verdi.
4.0850'li numarayı aradım 542'yi ara dedi.
5.542'yi aradım kampanya bitti dedi.(30 Eylül'de bitiyor)
6. Başka bayiiye gidip yaptırdım taahhüt imzaladım daha dakikalarım gelmedi.

Ergin 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında Esnaf Katlayan Kampanya 500 paketine istinaden hattınıza dakikaların tanımlandığı görüntülenmekte olup, sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ergin21 Eylül 2013

    cevap felan gelmedi.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön