11 Ocak 2014

Vodafone'da Faturasız Hatlarda Üçlü Paket Yetersizliği Var

Faturasız Freezone üyesiyim ve paketlerle ilgili ciddi sıkıntı var. Kaç aydır perişan oldum. İşe yarar bir tane bile üçlü paket yok. Tek bir tane var onda da 500 mb internet veriyor ve bu asla bir ay yetmez. 1 gb bile yetmiyor ve sadece Facebookla tükenebiliyor. 500 mesajlık mesaj hakkı bitiyor ay dolmadan yenisini alamıyoruz çünkü paket bitiş tarihini bekliyoruz onu beklerken de zorunlu mesajlarla kontör bitiyor. En son 53 tl yükledim ve ona rağmen işe yarar bir paket alamadan bitti. Sadece 21 tl'ye aylık 1 gb alabildim. Faturalıyamı yönlendirmeye çalışıyorlar bilmiyorum. Ben 53 tl yükleyerek bile rezil oluyorsam hemen başka bir operatöre numara taşıma yapıyorum.

Gökhan 979 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Vodafone 'da gerek faturalı ,gerekse faturasız hat abonelerimiz için cazip bir çok kampanyanın ve tarifenin bulunduğunu belirtmek isteriz.çıkan kampanyalar ve uygulamalarımız ile ilgili basın ,reklam ya da Web sitemiz kanalıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında 542 ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetlerimizden de tarife ve uygulamalarımıza yönelik bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz.Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak eleştirinizin ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön