16 Eylül 2013 #2014810

Vodafone'da Fatura Döneminin İlk Günü Tarife Değiştiremiyorum!

16 Eylülde yeni tarife ile devam etmek istedim. 15 Eylül 23:59:59 da mevcut taahhüt bitiyor ise , 16 Eylül 00:00:01 de arayıp , otomatik tarife tanımlanmadan, talep ettiğim yeni tarifeyi tanımlatmam gerektiği söylendi.


16 Eylül sabahı hiçbir arama yapmadan, yani mevcut tarifeden bir görüşme yapmadan, 09:00 gibi arayıp bu işlemi yaptıramadım. 16 Eylül gece yarısını beklemek zorunda mıyız? Aranıp , tarifemin istediğim tarife ile değiştirilmesini konusunda yardım rica ediyorum Vodafone'dan.

Duran 33 Okunma

Cevaplar

  • Duran17 Eylül 2013

    Verdiginiz cevap zaten yazdığım cümlenin icinde var. Lütfen sorumu yeniden okurmusunuz? Soruma yanıt vermemişsiniz

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Şikayetinize istinaden yapılan incelemede 536408****numaralı hattınız üzerinde kampanyanızın 15.09.2013 tarihinde sona erdiği görülmüştür.,Bu tarihten önce iptal/şebekeler arası geçiş işlemi sağlandığında kampanya şartları gereği cayma bedeli yansıyacağı için kampanya süre bitiminden sonra işlem yapılması gerektiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön