02 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10739539

Vodafone'da Evrakte Usulsüzlük Ve Çalışmayan Hatlar!

Kurumsal hatların geçiş işlemi için Vodafone ile yaptığımız görüşme sonrası, kendi bayiileri olarak yönlendirdikleri Tr*s Telekom. Yetkilisi s. D adlı kişi ofisimize gelerek geçiş işlemleri için teklif ve çeşitli vaatler sunarak T***'den Vodafone'a geçiş işlemini 12 ay taahhütlü olacak şekilde kabul ettik.


M2m hatları için 12 aylık sunduğu teklifte aylık 8 TL olduğu belirtildi ancak diğer firmalardaki teklifin düşük olduğunu bildikleri için 500 TL bütçe desteği ile aradaki farkın avantajlı olduğu söyleyerek teklifi kabul ettik.


Ses ve m2m hatlarımız için 12 aylık taahhüt imzalarımız gerçekleşti. Bu süreçte T**'deki hatlarımız kapandı ve elimize ulaşan hatlar aktif değildi. Haliyle hatlarımızı kullanamadık. Ses hatlarından bir kaçı geç açıldı ve birkaç gün mağduriyet yaşadık.


M2m hatlarındaki sorun ise, hatların taşınması yapıldığı günden itibaren gerçekleşti ve hala hatlar çalışmamaktadır. Bu süreçte hatların iptalini isteyerek Vodafone genel Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmede ödenecek cezai bedelin ne kadar olduğunu öğrendiğimizde ikinci şoku yaşadık ve yaptığımız görüşmede, m2m hatlarının 24 ay olarak taahhütlü olduğunu belirttiler...
Sözleşme örneklerini talep ettiğimizde fark ettiğimiz durum, firma kaşe ve imzaları; bilgimiz ve iznimiz olmadan evrakta oynama yaparak 24 ay taahhüt vermişiz gibi gösterilmiştir. Bu noktada yapılan mağduriyet çığ gibi büyüdü.


4. fatura döneminde olmamıza rağmen kendileri sorunu hala düzeltemediği gibi telefonlara ve maillere çözüm odaklı bir dönüş yapılmadan, sorunun üzerinde şikayet kaydının açık olduğu ve teknik ekiple görüştüklerinde sorunun Arvento kaynaklı olduğunu dile getirerek, cihazın arızalı olduğu gibi saçma dönüş yapılmaktadır. İlgili tüm cihazların testleri farklı hatlarla yapıldığı anda, cihazların hepsi sorunsuz çalışmakta iken Vodafone bu noktada sorun çözümü sunamamaktadır.

Barış Barış 583 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler