27 Ağustos 2013 #1976279

Vodafone'da Eksik Bilgilendirme Sebebiyle Faturalarım Yüksek Geldi!

Vodafone'da uzun bir zamandır müşteriyim. Temmuz 2013 ayında 24 TL gelmesi gereken fatura 64 TL geldi aradım ve numaranızdan online alışveriş yapılmış dendi. Ben de bu durumu çözmelerini istedim. Onlar yani çağrı merkezi bütün internet bağlantılarımı kapatmamı istedi ve kapattık. Bir daha böyle bir sorun olmayacak diye bana söylediler fakat bu ay yani ağustos 2013 faturam 99.80 TL geldi.


Tekrar aradığımda Mobil Ödeme diye birşeyin açık olduğunu söylediler ve o kapatılmazsa bu sorunun devam edeceğini söylediler. Neden daha önce söylemediniz deyince cevap veremediler. Sonuç itibariyle eksik bilgilendirildiğim için hem 64 TL hem de 99.80 TL'lik faturalarımın düzeltilmesini istiyorum.

Aydın 607 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.08.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön