Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Vodafone'da Bitmeyen Pişmanlıklar!

Emine
19 Nisan 16:45
145

3 aylık taahhüt sürem olan tarifemi iki gün kala iptal ettirdim, herhangi bir cayma bedeli olmayacak güvencesiyle, çünkü sonrasında fatura ücreti tam 2 katı hatta daha fazlası. Neyse iptal ettirdim faturasız hatta geçtim şimdi mesaj gelmiş 318 TL fatura kesilmiş tam iki katı, ve iptal ettiğim sonraki günlerinde eklenmiş ücreti! Ben iptal ettirir ettirmez aynı dakika günümün dolmamasına rağmen tüm kullanımlarım iptal olmuştu dakika, SMS, internet. İnsanları bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok! Gerekli olan her yere hakkımı savunmak için şikayette bulunacağım ve bir daha asla Vodafone kullandırtmayacağım çevremdeki kimselere.

Vodafone'da Bitmeyen Pişmanlıklar!
Vodafone'da Bitmeyen Pişmanlıklar!
Vodafone'da Bitmeyen Pişmanlıklar!
19 Nisan 17:25 (Şikayetten 39 dakika sonra)
20 Nisan 16:29
20 Nisan 16:29

Benzer Şikayetler

1

Vodafone Yurt Dışı Aramışsınız Yalanı

Buğra
18 Mayıs 17:17
110
Vodafone Yurt Dışı Aramışsınız Yalanı
5
Çözüldü

Vodafone Taahhüt Sonrası Tarife Karmaşası Ve Mağduriyet

Halil
09 Mayıs 10:15
223
"Müşteri temsilcisinden almış olduğum yanlış teklifi düzelttiler ve mağduriyetimi gidermek adına ortak anlaşma sağlanarak yeni tarife geçişi sağladılar. Yoğun çalışma şartlarında oluşan ufak tefek hatalar olabilir önemli olan müşteri mağdur edilmeden sorunun çözülmesi. Bu konuda Vodafone ailesini bir kez daha tebrik ederim. Teşekkürler..."

Vodafone'un Gecikme Zammı

Songül
08 Mayıs 10:30
225
4
Çözüldü

Vodafone 15 Yıllık Sadık Müşterinin Mağduriyeti

Turan
07 Mayıs 00:37
55
"GSM şirketlerinin kendi müşterilerini kendi hatları üzerinden başka paravan sahtekar vb. Sitelere erişimini engellemesi müşterisini soydurmamasi şarttır bunun için tedbir almalılar. Teşekkürler..."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz