27 Ağustos 2013 #1978959

Vodafone'da Adıma Kayıtlı 20 Hat Var!

Bir çok kez müşteri hizmetlerini aramama, Vodafone bayileri ve hat işlemi yapan mağazalarınıza gidip bizzat başvurmama rağmen hala üzerime kayıtlı Vodafone hatları mevcut. Bu hatları kullanmadığım gibi bir çok hat üzerime kayıtlı. Bilişim teknolojileri kurumunun sitesinden girdiğimde üzerime kayıtlı telefon hatları mevcut. Sizden ricam üzerime hiçbir Vodafone hattı olmaması. Bu mevcut olan tüm Vodafone hatlarının kapatılmasını istiyorum.

Arif 68 Okunma

Cevaplar

 • Arif03 Kasım 2014

  hiçbir şekilde hizmet alamadım..tüm hatlarımı Turkcelle taşıyıp kapattırdım wadofone üzerinden adıma açılmış olan hatlardan kurtuldum.Berbat bir potansiyel.

 • Arif22 Aralık 2013

  Sahsim adina acilmis olan hatlari iletisim merkezinden kapattim.gsm operatorunde uzerime hat kalmadi.

 • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Adınıza kayıtlı hatların tarafınızdan açılmadığını iletmeniz durumunda 3 adet imzanızın bulunduğu konuyu anlatır dilekçeniz ve kimlik fotokobiniz ile birlikte tarafımıza ulaştırmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön