28 Ocak 2014 #2260420

Vodafone'da 3G Çekim Ağı Yetersiz

Türkiye'de gerek alt yapısı, gerek yurt dışından deneyimini, zaman zamanda megalomanca kendini öven ve çekim gücünden bahseden, hatta mangalda kül bırakmayan Vodafone firmasının, eşimin ve benim kullandığım iki adet tablet pc için, ballandıra ballandıra satılan ve ayda 70 TL ödememize rağmen bir arpa boyu yol kat edememiş, müşteri memnuniyeti sağlayamamış, bir türlü de tatmin olamamış müşterilerine vereceği değeri, 3g çekim ağının reklamlarında Türkiye'nin %99.9'unu kapsadığını iddia etmesi komiktir.

Çağan 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çağan31 Ocak 2014

    Bu sene dişinizi sıkıp bekleyin, seneye inşallah alt yapı çalışması yapacağız o zqman ödediğiniz faturanın bedelini sunmaya başlayacağız şeklinde bir çözümü çözüm saymıyor, yetkili bir muhatab bekliyorum!

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön