17 Eylül 2013 #2013069

Vodafone'a Fax Gönderilmiyor!

Çalıştığım kurumdaki bir askerin tel numarasına para transferi yapmak istedim hayır olsun diye eski numarasına yanlışlıkla para transferi yaptım. Önce telefonla aradım operatörle görüşmek mucize oldu 5-6 aramadan sonra operatör bana şikayet konusunun içeriği, nüfus cüzdanı fotokopisi ve dekontu 0212 367 50 00 faks numarasına göndermemi istedi.


İki ayrı yerden 7-8 defa faks göndermek istedim ama nafile faks numarası bağlanamıyor bile buradan maddi bir kayıp yaşadım.Faks göndermeye çalıştığım internet cafe çalışanı bu numaraya çok zor ulaşıldığını ulaşılsa bile sorunun çözülmediğine şahit olmuş.

Ufuk 5.072 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk29 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri hattını aradım bana faks göndermemi söylüyor faks göndermeye çalıştığımda faks gönderemiyorum numarayı çevirdiğimizde cevap sesi gelmiyor bu nasıl iş havanda su dövüyorum standart kazık atma numarası yanlışlıkla gönderilen paranın üzerine yattılar bu işi ancak Bilgi İletişim Kurumu çözer vodafone ile uğraşmaya değmez çünkü bir şey çıkmaz bunlardan

  • Ufuk29 Eylül 2013

    Tenezül edip cevap bile vermemiş olan Vodafone 0 puan bile fazla

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön