10 Eylül 2013

Vodafone'a Borcumu Ödeyemiyorum!

2 seneden beridir yurt dışındaydım. Türkiye'ye geldim ve tarifemi değiştirmek istedim. Yapamadım. Çok eski iki tane hattımın borcundan dolayı değiştiremiyorum. Çağrı merkeziyle 10 gündür konuşuyorum. Borcumu ödeyemiyorum. Normalde Vodofone'un bana ulaşması lazım ben ulaşıyorum ama ödeyemiyorum.

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Eylül 2013

    verdiğiniz avukatlık bürosunda dosyam yok. ödemiyorum borcu morcu. hadi alın bakim nası alıyosunuz

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın F***** G****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili borç tutarınızın 509,28 TL olduğu ve Av.Güven Erdoğan İrt.No. 0-216-3842727 nolu hattan irtibata geçebileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön