23 Eylül 2013 #2025395

Vodafone'a Ait Şirket Hatlarımız Şirketimizde Çekmiyor!

Vodafone olarak 5 adet şirket hattı kullanmaktayız. Ancak kendi şirketimizde Vodafone çekmemekte. Konuşurken sürekli kesintiye uğruyor. Daha öncede defalarca müşteri temsilcimize söyledim. Şimdi aradığımda ise müşteri temsilcimin değiştiğini söylediler. Diğer arkadaşta bugün geldim yarın geliyorum diye oyalıyor.


Operatör değiştirmeyi düşündüğümü söyledim. Hemen teknik ekibe yönlendireceğini söylediler. Ancak ne arayan ne soran var. Birde operatör değiştirmeye çalışınca da taahhütlerden dolayı ceza çıkıyor. Operatör değiştirmek ilk çözüm değil aslında. Şebekemizde iyileştirme yapılmasını acil rica ediyoruz...

Barlas 55 Okunma

Cevaplar

  • Barlas30 Eylül 2013

    Merhaba. Şikayetim incelenmiş olup şirketimizin olduğu binada vodafonun çekmediği tarafınızca tespit edilmiştir. İleride bir baz istasyonu yapılması planlanıyormuş ancak tarihte verilemiyor. Konu ile ilgili yazılı bir cevap beklemekteyim. Tek çözüm operatör değiştirmek ama vodafone sözleşme ile ilgili cayma bedeli istiyor. Birde nerdeyse 5 aydır çözüm bekliyoruz telefonla konuşamıyoruz birde. Yardım bekliyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön