25 Kasım 2014

Vodafone'a Adım Atar Atmaz Sorun Yaşadım!

25 TL'ye her yöne 500dk + 2gb internet + 5000sms paketi için geçmeye karar verdim Vodafone'a geçmeye. Bu kampanyanın süresi ben Vodafone'a geçme başvurumu yaptıktan sonra işleyen süreç içerisinde bitmiş. Bu durumda Şu an (hattımı ilk kullanmaya başladığım tarih, 25.11.2014) ile 15.12.2014 arası 40 TL ücretlendirileceğimi öğrendim müşteri temsilcisinden.


Bu akıllara zarar sorunları daha fazla yaşamamak için operatör değiştirmeye karar vermiştim, yağmurdan kaçarken doluya tutuldum. Hat değiştirme başvurusunun hangi şubeden geldiğini görebilirsiniz, ben oraya istediğim paketi not ettirmiştim. Sorun şubede ise, sizin şubeniz ve çözme sorumluluğu da sizde olmalı. Adım atar atmaz pişman ettiniz.

Ergin 590 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Vodafone için göndermiş olduğunuz teşekkür mailini almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Siz değerli abonelerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ergin'in Teşekkür Mesajı25 Kasım 2014

  Müşteri temsilcisi ile ikinci görüşmemde sorun çözüldü. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön