12 Şubat 2014 #2289747

Vodafone Yüzünden Cihaz Alamıyorum!

Yaklaşık 3 hafta önce iPhone 5S almak için Vodafone shopa gittim her şey tamam dendi fakat teslim alamadım. Sistemsel bir arızadan dolayı kayıt oluşturuldu. 542'yi aradım 15 gün sonra tekrar kayıt oluşturun 48 saate çözülür dendi. Vodafone'dan mesaj geldi çözülmüştür bayinizle iletişime geçiniz diye fakat bayi öyle bir şey yok dedi.


Yaklaşık 3 haftadır oyalanıyorum. Ortalama faturam 100 lira ödenmemiş faturam veya daha önce hattım kapanma gibi bir durum olmadı. Telefonu veremeyecekseniz lütfen en kısa süre de bilgilendirmenizi istiyorum başka yerden alalım insanları oyalamayınız.

Semih 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön