10 Mayıs 2013

Vodafone Yüzünden 20 Gündür Telefonumu Kullanamıyorum!

Vodafon bayisinin yaptığı bir hata yüzünden telefonumda sorun oluştu. Vodafone genel merkezi telefonun bayi tarafından ücretsiz yapılacağını aksi halde müşteri hizmetlerini aramamı söyledi. Telefonu bayiye verdim. Yurtdışı cihazı olduğunu söyledim. Onlarda servisi aradı 25.04.2013 tarihinde telefonu bayiye verdim, acele olduğunu söyledim, hemen yollayıp ilgileneceklerini söylediler.


Cihazım servise 03.05.2013 te ulaşmış (kargoyla). Bayi servis ile görüşün biz yolladık dedi sürekli. Bir haftadır servisi arıyorum. Bugün cevap geldi cihazınız yurtdışı cihazı olduğu için tamirsiz iade diye. Şimdi bayii diyor ki; tamam cihaz gelsin başka yere yollayalım.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet13 Mayıs 2013

    O kadar titizlikle incelemişsiniz ki Ankara da bir AVM de bulunan Vodafone bayisi beni arıyor ve soruyor hangi cihaz bizde size ait bir cihaz yok diye. Benim yazdıklarımda Ankara geçmiyor. Sizin sisteminizde Ankara geçmesi çok tuhaf. Çok kısa bir sorum var cevap verirseniz sevinirim : " Vodafone olarak doğru yaptığınız bir şey var mı ?" Not: Benim yazdığım soru ve şikayetlere kopyala yapıştır mantığı ile cevap vermeyin.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön