14 Mayıs 2013 #1796689

Vodafone Yurtiçi Görüşmeler Yurtdışı Olarak Değerlendirilmiş!

Bu ay faturam normalin dışında yüksek geldi. Başta şok oldum nedenini anlamadım ama bu Vodafone dan beklenir dedim. Faturamı incelediğimde yurtiçi yaptığım görüşmenin yurtdışı kapsamında görünüp ücretsiz konuşmalarımın yüksek dereceden fiyatlandırıldığını gördüm.
Şehir merkezinden evimden yaptığım aramalar Vodafone çekim gücü yetersizliği yüzünden Yunanistan şebekesinden aranmış.


Daha önce de benzer şekilde şebeke değişiyordu fakat farkedip telefona dokunmuyordum, ama artık yeter. Doğru dürüst hizmet çekim sağlayamıyorsunuz ama fatura zamanı gelince tıkır tıkır alın öyle mi? Faturamın ve bulunduğum şehirdeki bu aksaklığın düzeltilmesi gerekir. Böyle hizmet anlayışı olmaz.

Mehmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, şebekenin kontrolü sağlanarak arama başlatılması gerektiğini bu bağlamda faturalandırmanıza müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön