26 Ağustos 2013 #1975109

Vodafone Yurt İçindeyken Yurt Dışı Fiyatlandırılması Yaptı!

Yurt içinde bulunduğum ve herhangi bir paket aşımım bulunmamasına rağmen, 04.07.2013 tarihindeki gün boyunca yaptığım konuşma ve mesajlaşmalardan ücret alınmış ve daha kötüsü yurtdışı tarifesinden ücretlendirilmiştir.


Bu konuda Vodafone müşteri temsilcisine yazdığım şikayetten hiçbir cevap alamadım. Bu tarihlerde yurt içinde olduğumu pasaport kayıtlarımdan rahatlıkla ispatlayabilirim. Vodafone firması, Emniyet Genel Müdürlüğünden de bu bilgiyi isterse sorgulayabilir. En kısa sürede tamamen haksız bir yöntemle yapılmış olan ücretin iadesini istiyorum.

Gün 41 Okunma

Cevaplar

  • Gün26 Eylül 2013

    Sayın ilgili, sorun olmadığı konusundaki bilginin detayını paylaşabilir misiniz? Çünkü faturalandırma doğru yapılmamış. Eğer, Türkiye sınırlarında dahi yurtdışındaki operatorlerin çekim gucu vodefone'un çekim gücünden daha kuvvetli olup bu servis sağlayacıların çekim alanına girdiğimi söylemek istiyorsanız zaten kaliteniz konusunda söylenebilecek ek bir şey kalmıyor. Lütfen detay açıklama ile birlikte ücret iademi gerçekleştirin. Bu şekilde tatminsiz bir cevap sonrası daha güvenilir bir operatore geçmeyi düşünmekteyim.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,506225****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön